Blog

سلام ، کاربران عزیز وب سایت Stockland ، معتبرترین فروشنده لپ تاپ های استوک در کشور در اولین قدم از شما عزیزان ، از شما دعوت می شود محصولات استوک را در فروشگاه ما بررسی کنید . مقاله راهنمای خرید لپ تاپ در این مقاله خواهیم فهمید که:

  • چگونه لپ تاپ مورد نظر خود را پیدا کنیم
  • پردازنده یا پردازنده لپ تاپ مورد نظر ما چیست
  • صفحه لپ تاپی را که می خواهید استفاده کنید پیدا کنید.
  • RAM لپ تاپ ، که مفید است
  • عمر باتری لپ تاپ

در ادامه این مقاله ، با ما همراه باشید ، ما مطالب بسیار خوبی داریم که برای شما مفید خواهد بود!

راهنمای خرید لپ تاپ

چگونه لپ تاپ مورد نظر خود را پیدا کنیم
با افزایش کیفیت و بازار و محصولات امروز ، و من پایین آمدم ، قدرت درآمد و هزینه آسان درآمد و پایین ترین قیمت برای خرید محصولات امروز مهمترین بحث برای شروع است. بازار می تواند درک کند که ما هم کیفیت بالا و هم انرژی با قیمتی کمتر از قابلیت های لپ تاپ را در مقایسه با محصولات جدید می خواهیم. همه امروز به دنبال چنین ویژگی هستند. با ما بمان.

لپ تاپ های بورسی فناوری امروز در ساخت لپ تاپ بسیار پیشرفته و مشابه یکدیگر است به طوری که خرید لپ تاپ برای تعداد زیادی از افراد را برای آنها یک چالش و انتخابی دشوار کرده است. بسیاری از افراد قبل از خرید لپ تاپ (به دلیل کمبود اطلاعات) با چند نفر مشورت می کنند و در اینترنت جستجو می کنند ، اما هنوز در خرید شک دارند و انتخاب را به فروشنده واگذار می کنند و در پایان از خرید خود راضی نیستند. زیرا ممکن است افراد اطلاعات دقیق در مورد نحوه خرید لپ تاپ و مراقبت از مواردی که هنگام خرید لپ تاپ بی اثر هستند ، نداشته باشند.

قبل از انتخاب مارک لپ تاپ مورد نظر خود ، ابتدا مشخص کنید که هدف شما از خرید لپ تاپ چیست و می خواهید چه کاری انجام دهد. قطعاً لپ تاپی که برای بازی های رایانه ای طراحی کرده اید با لپ تاپی که می خواهید برای مهندسی و طراحی تهیه کنید بسیار متفاوت است در مشخصات فنی. شما باید به اطلاعات اولیه و بسیار آسان فکر کنید و لپ تاپ خود را با توجه به نیاز خود انتخاب کنید.
امروزه رقابت تنگاتنگ و پیچیده ای بین شرکت های طراحی لپ تاپ و تولیدکنندگان در سراسر جهان وجود دارد و هر شرکتی مدل های مشابه را برای همگام شدن با رقبای خود طراحی و ارائه می دهد.

ممکن است بعضی از مارک ها از نظر قیمت گران تر باشند ، مانند اپل و سونی ، اما این به هیچ وجه دلیل این نیست که مارک های دیگر که ارزان ترند از محصولات با کیفیت و عملکرد پایین تر برخوردار هستند. نه این تنها به سیاست های قیمت گذاری و لوکس مارک های فوق برمی گردد. چیزی که در محصولات دیگر دیده می شود. شما در دنیای مد و لباس می بینید که برخی از مارک ها محصولات گران تری دارند.

ادامه مطلب
درباره لپ تاپ استوک بیشتر بدانید

در واقع ، این مارک ها با کیفیت یا ویژگی های منحصر به فرد طراحی ، مورد استقبال و توجه گروه خاصی از افراد و اصطلاحاً انتخاب متخصصان قرار می گیرند. و خاص هستند. اما در عمل از نظر کیفیت تفاوت چندانی با مارک های دیگر ندارند و فناوری های به کار رفته در محصولات همه این مارک ها به جز لپ تاپ های صنعتی که به سفارش و طراحی ساخته شده اند و قیمت بالایی دارند ، مشابه هستند.
هنگام خرید لپ تاپ خود ، اگر اطلاعات مختصری در مورد ویژگی های زیر دارید ، می توانید به راحتی و بدون سردرگمی لپ تاپ مناسب خود را انتخاب کنید. همچنین در خریدهای خود صرفه جویی می کنید.

نکات مهم هنگام انتخاب لپ تاپ

راهنمای خرید لپ تاپ

CPU لپ تاپ

یکی از مهمترین ویژگیهای راهنمای خرید لپ تاپ هر لپ تاپ دارای پردازنده لپ تاپ است. پردازنده یا پردازنده هسته اصلی لپ تاپ شماست و توانایی تجزیه و تحلیل و پردازش اطلاعات ورودی به لپ تاپ را دارد. این قسمت از طریق یک سری مدارهای الکترونیکی با سایر قسمت های لپ تاپ ارتباط برقرار می کند و می تواند در یک ثانیه چندین میلیون دستور را ارسال و دریافت کند. قدرت پردازنده و عملکرد هر لپ تاپ به صورت چند هسته ای و گیگاهرتزی اندازه گیری می شود که نشان دهنده سرعت اجرای فرمان است. به عنوان مثال ، اگر به شما گفته شود که سرعت پردازنده این لپ تاپ 1.6 گیگاهرتز است ، به این معنی است که می تواند 1.6 میلیارد دستور در ثانیه اجرا کند. بنابراین هرچه این عدد بیشتر باشد ، قدرت و سرعت پردازش داده ها بیشتر و پردازنده نیز قدرت بیشتری دارد.
بیشتر پردازنده های مورد استفاده در لپ تاپ های نسل امروز اینتل هستند. سری جدید پردازنده های اینتل با نام هایی از قبیل Intel Corer i3، i5، i7 ما می دانیم و بد نیست که بدانیم از تعداد وارد شده در کنار حرف i Be بیشتر بدان معنی سرعت و قدرت پردازنده لپ تاپ ویژگی دیگری که امروزه در بسیاری از لپ تاپ ها یافت می شود ، توانایی پردازنده در پشتیبانی از ساختارهای 64 بیتی است. بیشتر پردازنده های نسل قبلی از ساختارهای 32 بیتی پشتیبانی می کنند. فلسفه ایجاد سیستم های 64 بیتی داشتن برنامه هایی بود که برای انجام عملیات خود به بیش از 4 گیگابایت رم یا حافظه نیاز داشتند و سیستم های 32 بیتی تا 3.5 گیگابایت رم پشتیبانی می کردند ، بنابراین نتیجه می گیریم که سیستم های بیت 64 بیتی قویتر و قدرتمندتر.
ویژگی دیگری که باید در پردازنده لپ تاپ به خاطر بسپارید ، میزان حافظه پنهان در لپ تاپ است. پردازنده یا پردازنده دارای حافظه های کوچکتر است که به عنوان حافظه پنهان شناخته می شوند تا در حافظه اصلی لپ تاپ ، RAM نباشند تا هر بار هر دستور را اجرا کند. مقدار این حافظه پنهان به مگابایت بیان می شود و هرچه مقدار بالاتر باشد ، بهتر است.

راهنمای خرید لپ تاپ

بررسی کنید

یکی از مهمترین ویژگیهای راهنمای خرید لپ تاپ ، که برای مصرف کنندگان بسیار مهم است هنگام انتخاب و خرید لپ تاپ ، اندازه صفحه لپ تاپ است. هیچ کس صفحه کوچک را دوست ندارد و همه به دنبال دستگاهی با صفحه نمایش بزرگ و شفاف هستند ، مگر اینکه لپ تاپ برای مصارف دیگر باشد و مشخصات فنی سیستم برای کاربر از اندازه صفحه مهمتر باشد.

اما قطعاً برای کسانی که می خواهند یک لپ تاپ برای انجام بازی های رایانه ای ، تماشای فیلم یا طراحی ، اندازه صفحه نمایش لپ تاپ بسیار مهم است. در هر صورت ، نتیجه و خروجی نهایی هر دستگاه الکترونیکی بر روی نمایشگر آن ظاهر می شود و مهم است که کیفیت آن چیست.

ادامه مطلب
راهنمای خرید لپ تاپ استوک در نوامبر 1399

لپ تاپ های موجود در بازار بین 10 اینچ و 17 اینچ هستند و بیشترین جستجو در بازار لپ تاپ های 15.6 اینچی است که از نظر اندازه و وزن ایده آل هستند. اراده. البته در سال های اخیر برندها لپ تاپ های 17.3 اینچی را طراحی کرده اند که مشتریان خود را دارند. به وضوح صفحه لپ تاپی که می خواهید انتخاب کنید توجه کنید. وضوح تصویر با عددی مانند 1366 در 768 نشان داده می شود و هرچه اندازه این اعداد بیشتر باشد ، کیفیت صفحه لپ تاپ بالاتر و کیفیت تصویر بالاتر است.

RAM لپ تاپ

یکی از مهمترین ویژگیهای هر لپ تاپ حافظه یا این همان حافظه است . هر لپ تاپ از حافظه متفاوتی استفاده می کند ، اما وقتی به حافظه لپ تاپ مراجعه می کنید ، منظور حافظه اصلی یا RAM دستگاه است. این حافظه را حافظه دسترسی تصادفی نیز می نامند.

این حافظه شامل اطلاعات مورد نیاز برای اجرای دستورات برنامه های اجرایی لپ تاپ است و توسط پردازنده پردازش و کنترل می شود. این حافظه با تمام شدن شارژ تمام داده های خود را از دست می دهد. پردازنده لپ تاپ ابتدا به حافظه پنهان و سپس به حافظه رم برای اجرای و پردازش دستورات وارد می شود و هرچه حافظه بیشتر باشد ، قدرت لپ تاپ نیز بیشتر است.

حافظه و پردازنده لپ تاپ شما باید از نظر مشخصات و سرعت با یکدیگر سازگار باشند. افزایش RAM باعث می شود تا لپ تاپ چندین برنامه را همزمان و بدون هیچ مشکلی اجرا کند. بنابراین ، اگر می خواهید چندین برنامه و برنامه را همزمان روی لپ تاپ خود اجرا کنید ، لپ تاپ شما باید حافظه زیادی داشته باشد. در حال حاضر حداقل رم موجود در لپ تاپ های موجود در بازار 4 گیگابایت است که برای استفاده های عادی روزمره بسیار مناسب است و لپ تاپ های حرفه ای تر تا 8 گیگابایت هستند. لپ تاپ استوک چیست
گرافیک لپ تاپ یا پردازشگر تصویر
در همه الکترونیک های ویدیویی ، خروجی نهایی تصویر و اطلاعات در صفحه این دستگاه شما فقط یک تصویر یا فیلم می بینید ، اما هزاران اتفاق پشت آن رخ می دهد ، تا اینکه نتیجه نهایی تصویری است که می بینید. این کار توسط قطعه ای به نام کارت گرافیک انجام می شود. کارت گرافیک به عنوان رابطی بین پردازنده و نمایشگر لپ تاپ عمل می کند.
کارت گرافیک هر لپ تاپ دارای دو ویژگی بسیار مهم است که هنگام خرید لپ تاپ باید به آنها توجه کنید. اولین حافظه کارت گرافیک دستگاه است که با مگا و گیگا بیان می شود. دوم ، سرعت پردازش اطلاعات در کارت گرافیک ، که در هرتز بیان می شود. در این مرحله ، هرچه تعداد این دو ویژگی بیشتر باشد ، لپ تاپ شما قدرت بیشتری دارد.
هارد دیسک یا حافظه ذخیره سازی
یکی از مهمترین و اساسی ترین مشخصات فنی هر لپ تاپ ، هارد دیسک یا ذخیره اطلاعات این لپ تاپ است. پرونده ها و تمام اطلاعات ذخیره شده در لپ تاپ در واقع بر روی هارد دیسک آن ذخیره می شود. هارد دیسک ها به دو روش کار می کنند.

ادامه مطلب
لپ تاپ استوک برای تشخیص خودرو

هارد دیسک اصلی در لپ تاپ شما تعبیه شده است و اگر برای ذخیره داده های خود به حافظه بیشتری نیاز دارید ، می توانید از یک هارددیسک اکسترنال اضافی نیز روی لپ تاپ خود استفاده کنید. برای نصب آسان از قسمت بالایی خود استفاده کنید. این حافظه ها SSD نامیده می شوند و فناوری بکار رفته در آنها مشابه فناوری ایجاد حافظه فلش است. با این حال ، حتی اگر هارد دیسک لپ تاپ شما فضای ذخیره سازی کمی داشته باشد ، به راحتی می توانید این مشکل را با یک هارد اکسترنال برطرف کنید.

راهنمای خرید لپ تاپ

عمر باتری لپ تاپ

مهمترین و اساسی ترین ویژگی که لپ تاپ ها را از رایانه های شخصی متمایز می کند ، توانایی جابجایی و حمل a style = “color: # 3366ff؛ ”Href =” https://note-book-check.ir ”> لپ تاپ های سهام . بنابراین نکته مهم این است که چگونه انرژی و انرژی مورد نیاز لپ تاپ را تأمین کنیم. این نیرو توسط باتری لپ تاپ تأمین می شود. دوام باتری به فاکتورهای زیادی بستگی دارد ، بسته به اینکه چه برنامه هایی را روی لپ تاپ خود اجرا می کنید و نحوه استفاده از دستگاه را انجام می دهید. اما در بیشتر مواقع ، باتری های نصب شده روی لپ تاپ ها می توانند از لپ تاپ شما حدود 5 ساعت یا بیشتر پشتیبانی کنند.

برای محصولات بیشتر به Stockland مراجعه کنید. کلیه محصولات ارائه شده در نوت بوک چک تضمین شده و با ضمانت انتخاب شما ارائه می شود.

مرکز فروش لپ تاپ نوت بوک چک استوک در ایران ، به شرح زیر با ما تماس بگیرید.

آدرس: خیر تهران ، یوسف آباد ، خیابان اسدآبادی ، میدان فرهنگ ، میدان 29 ، پلاک 41 ، واحد 7

وب سایت: note-book-check.ir

اینستاگرام: stocklandchanell

توییتر: 2 @

ترجمه: 3

YouTube: 4 /

تلفن های تماس: 4 تا 02188936020
مشاوره: 02188936021
تلفن همراه: