Blog

سلام به کاربران عزیز وب سایت نوت بوک چک ، در این مقاله از نوشته های نوت بوک چک در دسته مقالات لپ تاپ استوک ما می خواهیم پس از خرید محصولات و قبل از خرید لپ تاپ استوک ، س questionsالات خریداران را بررسی و پاسخ دهیم. ما پرداخت خواهیم کرد. تا پایان این پست با ما همراه باشید.

سوالات قبل از خرید لپ تاپ موجود

به طور معمول ، مشتریان و همراهان عزیز نوت بوک چک ، هنگام تماس یا پاسخگویی آنلاین به سایت ، س questionsالاتی از قبیل تمیزی دستگاه های ذخیره سازی ما و عمر باتری و کل عمر دستگاه را می پرسند. و همه این موارد را در این بخش بررسی خواهیم کرد. برای ادامه این بخش با ما همراه باشید.

س questionsالات به شرح زیر است.

  • لپ تاپ استوک خود را تمیز کنید

  • ضمانت و خدمات پس از فروش

  • از عمر باتری محصول پشتیبانی می کند

  • روش های حمل و نقل و پرداخت

لپ تاپ استوک خود را تمیز کنید

پاسخ این س isال این است که کلیه کالاهای کالایی بین 90 تا 99 درصد تمیز هستند ، این بدان معنی است که آنها همیشه نو و از 1 تا 10 درصد تمیز هستند. فاصله هایی وجود دارد که این خراش ها و خطوط می تواند به دلیل فاصله بین کشورهای آمریکایی و اروپایی باشد. به طور کلی ، تمام محصولات نوت بوک چک قبل از فروش با عکس های واضح به مشتریان ارسال می شوند تا مشتریان قبل از خرید دستگاه را کاملاً بررسی کرده باشند.

ادامه مطلب
فروش عمده لپ تاپ های استوک

این معامله کالا با هیچ رقیب دیگری قابل مقایسه نیست ، زیرا هیچ یک از شرکای فروش لپ تاپ استوک آن عکس واقعی از دستگاه را در اختیار مشتریان قرار نمی دهد و همیشه عکس های جدیدی را برای جلب رضایت مشتری روی محصولات قرار می دهد ، اما وقتی مشتری آن را تحویل می دهد ، او متوجه خراش روی محصولات می شود و در عین حال باعث نارضایتی مشتری می شود و این به مارک فروشندگان دیگر لپ تاپ های استوک آسیب می رساند. به س buالات خریداران لپ تاپ استوک پاسخ دهید

پاسخنامه سوالات خریداران لپ تاپ استوک

ضمانت و خدمات پس از فروش

س Anotherال دیگری که مشتریان نوت بوک چک قبل از خرید از ما می پرسند دوره گارانتی و خدمات پس از فروش است. در پاسخ به این سوال باید پاسخ دهیم که ما اولین ارائه دهنده گارانتی برای مشتریان در خرید هستیم لپ تاپی برای سهام هستیم زیرا هیچ یک از شرکای ما مشتری نیستند آنها ضمانت و مهلت آزمایش را نمی دهند ، بنابراین ما از Stockland We ما به سلامت دستگاه خود اطمینان داریم ، ما این خدمات را برای جلب رضایت مشتریان ارائه می دهیم تا آنها از محصول خریداری شده بسیار راضی باشند.

عمر باتری سهام
در استوك لند ، در پاسخ به این سوال كه دوام باتری محصولات ما چقدر است ، می گوییم همه محصولات استاك لند بسته به نوع آنها از اروپا و آمریكا وارد می شوند. تحویل بدون باتری و RAM وارد کشور می شود و نوت بوک چک باتری و هارد دیسک جدیدی را برای محصولات خود نصب می کند و این محصول همان کالاها را به مشتریان عزیز تحویل می دهد.

علاوه بر این ، ما 2 ماه گارانتی رایگان لپ تاپ استوک داریم. برای هارد دیسک ها و باتری ها ، ما 6 ماه ضمانت تعویض را ارائه می دهیم تا آنها بتوانند بهترین استفاده را از محصولات داشته باشند و از بهترین محصولات سالم ترین محصولات را داشته باشند. قیمت پایین

ادامه مطلب
یک راهنمای جامع برای نسل های مختلف پردازنده های اینتل

روشهای ارسال و پرداخت

در استوك لند ، روش پرداخت نقدی است و خریدهای اقساطی تا اطلاع ثانوی بسته می شوند. پرداخت هزینه کالاها در محل زندگی برای ساکنان تهران امکان پذیر است. مشتریان گرامی می توانند هزینه کالاها را در محل اقامت پرداخت کنند. علاوه بر این ، برای مشتریان شهر ، یعنی. در غیر تهران ، آنها قادر به پرداخت محل در زمان خرید و قبل از حمل کالا توسط Tipax نخواهند بود. هزینه های ارسال و حمل و نقل هزینه های محصول دریافت می شود ، پس از آن پس از ثبت پرداخت و صدور فاکتور ، کالا به خدمات مشتری ارسال می شود و بسته به شهر محل اقامت در طی 2 تا 7 روز کاری ارسال می شود.

برای پرسیدن س questionsال پس از خرید Laptop Stoke ، این پست را ادامه دهید ما با این مقاله کامل ادامه خواهیم داد.

از اینکه تا انتهای این پست با ما هستید سپاسگزاریم. از نوت بوک چک ، اولین و معتبرترین خرده فروش لپ تاپ استوک در کشور ، دعوت شده است تا در پایان این مقاله از سایر محصولات بازدید کند

برای دیدن محصولات بیشتر به Stockland مراجعه کنید.

کلیه محصولات ارائه شده در نوت بوک چک تضمین شده و با انتخاب شما گارانتی دارند.

مرکز فروش لپ تاپ نوت بوک چک استوک در ایران ، به شرح زیر با ما تماس بگیرید.

آدرس: خیر تهران ، یوسف آباد ، خیابان اسدآبادی ، میدان فرهنگ ، میدان 29 ، پلاک 41 ، واحد 7

وب سایت: note-book-check.ir

اینستاگرام: stocklandchanell

توییتر: 2 @

ترجمه: 3

YouTube: 4 /

تلفن های تماس: 4 تا 02188936020
مشاوره: 02188936021
تلفن همراه: